غرفه املاک آسیا 20 کیش در نمایشگاه تهران

نمايشگاه املاك مستغلات تهران – ٤ اسفند 94

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات در تهران

در این نمایشگاه مالکان و مدیران پروژه‌های سرمایه‌گذاری با معرفی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در املاک شرایطی برای عرضه‌مطلوب املاک با امکان ارزیابی و مقایسه‌ بهتر را فراهم می‌کنند.
سومین نمایشگاه بین المللی املاک ومستغلات امروز اغاز بکار می کند.

به گزارش انتخاب ایرانی به نقل از خبرگزاری صداو سیما، این رویداد ، بزرگترین نمایشگاه املاک و ساختمان در منطقه است که بیش از 110 شرکت از 18 کشور آخرین دستاوردهای خود را بدون فروش مسکن و مستغلات به نمایش می گذارند و شرط شرکت آنها در این نمایشگاه نیز انجام سرمایه گذاری در ایران است.

همچنین در این نمایشگاه مالکان و مدیران پروژه‌های سرمایه‌گذاری با معرفی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در املاک شرایطی برای عرضه‌مطلوب املاک با امکان ارزیابی و مقایسه‌ بهتر را فراهم می‌کنند.

این نمایشگاه امسال با همکاری اتحادیه کشوری مشاوران املاک و مجموعه بانیان امید کار خود را آغاز خواهد کرد و نمایندگانی از امارات متحده عربی، ترکیه، چین و … نیز مشارکت فعال خواهند داشت و آخرین توانمندی خود را در معرض نمایش قرار خواهند داد.

در سومین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات که از چهارم تا هفتم اسفند برگزار می شود در غرفه مربوط اتحادیه مشاوران املاک حضور می یابند و آمادگی کامل به پاسخگویی همه سوالات و ابهامات علاقه مندان و دست اندرکاران و مشاوران املاک در سراسر کشور را دارند.

سومین نمایشگاه املاک و مستغلات از چهارم تا هفتم اسفند در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و انبوه‌سازان 400 مجتمع مسکونی یک تا 100 واحدی را در تهران با تخفیف و اقساط می فروشند.

این نمایشگاه همه روزه از ساعت 10 تا 18 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن های6و7جهت بازدید پذیرای حضور علاقمندان خواهد بود.

منتظر دیدار شما از غرفه املاک آسیا 20 کیش هستیم